Téma malých sborů otevřou na konferenci v Rokycanech

Letošní presbyterní konference západočeského seniorátu Českobratrské církve evangelické věnují pořadatelé aktuálnímu tématu malých sborů. Uskuteční se v sobotu 31.3. 2012 od 10 hodin v rokycanském evangelickém sboru.

Dopolední referát přednese profesor Pavel Filipi z Evangelické teologické fakulty UK v Praze. Představí účastníkům dokument poradního odboru teologického pro letošní zasedání synodu.

Odpoledne proběhne panelová diskuse zástupců Českobratrské církve evangelické v západních Čechách s názvem: "Malé sbory - přítěž nebo příležitost?". V panelu zasednou farářka kdyňského sboru Daniela Zapletalová Grollová, seniorátní kurátor Josef Beneš a přeštický presbyter Mirija Francouz.

Chybět nebude ani společná diskuse všech zúčastněných a aktuality ze života seniorátu. Zváni jsou lidé všech věkových kategorií z malých i velkých sborů. Rokycanský sbor prosí o nahlášení účastníků kvůli obědu do středy 28.3.2012 na adrese motema@seznam.cz nebo telefonu 739 244 626.

Pozvánku najdete v příloze

male_sbory_logo.JPG