Novoroční sborový list 2018

svol_vyrez.JPG

přehledem bohoslužeb v měsíci lednu, zamyšlením a aktuálními informacemi najdete v příloze...

Adventní sborový list

svol_vyrez.JPG

s přehledem bohoslužeb a dalších akcí, adventním zamyšlením a informacemi o stavbě altánu a kříže na farské zahradě na jdete v příloze nebo v tištěné podobě na faře

Modlitební biblické hodiny

imgp1018_2.jpg

S římskokatolickou farností v Dýšině zveme na pravidelná společná setkání s rozhovorem nad Biblí a modlitbou. Termíny setkání jsou uvedeny v článku.

Ekumenická bohoslužba v dýšinském kostele s tématem kříže

11988555_928889643823422_1855465046244374455_n.jpg

V neděli 13. září 2015 se uskutečnila tradiční zářijová společná bohoslužba našeho sboru s římskokatolickou farností v Dýšině - tentokrát v dýšinském kostele.

Palestrinova Missa Lauda Sion při bohoslužbách

Neobvyklá bohoslužba proběhne 17. května 2015 v chrástecké modlitebně.

Pozvání k oslavě Velikonoc

velik_beranek.JPG

Informace o smyslu jednotlivých dnů (před)velikonočního týdne a časech bohoslužeb ve sboru v Chrástu v roce 2015

Modlitba za jednotu křesťanů - tentokrát v Chrástu

oikoumene.jpg

Tradiční ekumenická bohoslužba v Týdnu modliteb za jednotu křesťanů proběhne společně s římskokatolickou farností v Dýšině v neděli 25. ledna 2015 od 17 v modlitebně chrásteckého evangelického sboru.

Ekumenická neděle v dýšinském kostele

kriz_1.jpg

V neděli 21. září 2014 od 17 hodin se uskuteční tradiční společná bohoslužba evangelického sboru v Chrástu a římskokatolické farnosti v Dýšně v rámci Ekumenické neděle - letos v dýšinském kostele.

Pořad bohoslužby

POŘAD BOHOSLUŽEB VE FARNÍM SBORU ČCE V CHRÁSTU