Poutník

Na Dožínky vychází jedenácté číslo Poutníka

poutnik.jpg

U příležitosti letošního poděkování za úrodu vychází 11. číslo občasníku pro křesťanskou cestu "Poutník". Součástí vydání je i příloha, plná rozmanitých pozvání.

Na Letnice vychází nový Poutník

poutnik.jpg

A to již 10. číslo se speciální přílohou k Noci kostelů.

Stahovat můžete v příloze.

Vyšlo deváté číslo časopisu Poutník

poutnik.jpg

Na Hromnice 2017 spatřilo světlo světa 9. číslo časopisu Poutník. Najdete ho v elektronické podobě v příloze a v tištěné na faře.

Do adventu s Poutníkem

poutnik.jpg

Vychází již 8. číslo časopisu Poutník. Ke stažení ho najdete v příloze, v tištěné podobě ve sborech v Chrástu a Kralovicích jakož i v místních knihovnách.

Vychází sedmý Poutník

poutnik.jpg

Právě vyšlo sedmé vydání časopisu Poutník s tematikou poděkování za úrodu a spirituality - tentokrát i s mezinárodním rozměrem...

Vyšel svatodušní Poutník

poutnik.jpg

Již šesté číslo časopisu Poutník tematicky určuje jeho vydání o svatodušních svátcích v květnu 2016. V elektronické podobě ho najdete v příloze.

Vychází postní Poutník

poutnik.jpg

Právě vyšlo 5. číslo časopisu Poutník, plné inspirací na cestu postní dobou. V tištěné podobě ho najdete na faře nebo v místní knihovně. V elektronické podobě v příloze.

Vychází adventní Poutník

poutnik.jpg

V nejnovějším čísle našeho časopisu Poutník najdete adventní zamyšlení faráře J. Chytila, podzimní přemítání I. Kastnerové, modlitební koutek, rozhovor s M.J. Turským, ale také třeba adventní píseň z chystaného nového evangelického zpěvníku, recept na vánočku nebo kvíz pro děti.

Vychází prázdninové číslo Poutníka

poutnik.jpg

V druhém vydání našeho časopisu najdete například ohlédnutí za letošní Nocí kostelů, první článek z plánovaného seriálu k Husovu výročí nebo zamyšlení o svaté Trojici.

Vychází první Poutník

poutnik.jpg

U příležitosti Noci kostelů vychází první číslo časopisu evangelických sborů v Chrástu a Kralovicích s názvem Poutník.