Poutník

Vychází Poutník č. 15

poutnik.jpg

s přílohou na téma: "K čemu je mi církev?".

Stahujte v příloze nebo si vyzvedněte na faře nebo dalších místech.

Na Letnice vychází 14. Poutník

poutnik.jpg

O svatodušní neděli se vydal do světa nový Poutník - nejen se svatodušní tematikou... Naplňující a inspirující čtení!

Vyšel postní Poutník

poutnik.jpg

Na druhou neděli v postní době vyšlo již 13. číslo časopisu Poutník.

Vychází Poutník č. 12

poutnik.jpg

V příloze v elektronické podobě a na obvyklých místech v tištěné najdete 12. vydání časopisu Poutník s adventní, vánoční a novoroční tematikou.

Na Dožínky vychází jedenácté číslo Poutníka

poutnik.jpg

U příležitosti letošního poděkování za úrodu vychází 11. číslo občasníku pro křesťanskou cestu "Poutník". Součástí vydání je i příloha, plná rozmanitých pozvání.

Na Letnice vychází nový Poutník

poutnik.jpg

A to již 10. číslo se speciální přílohou k Noci kostelů.

Stahovat můžete v příloze.

Vyšlo deváté číslo časopisu Poutník

poutnik.jpg

Na Hromnice 2017 spatřilo světlo světa 9. číslo časopisu Poutník. Najdete ho v elektronické podobě v příloze a v tištěné na faře.

Do adventu s Poutníkem

poutnik.jpg

Vychází již 8. číslo časopisu Poutník. Ke stažení ho najdete v příloze, v tištěné podobě ve sborech v Chrástu a Kralovicích jakož i v místních knihovnách.

Vychází sedmý Poutník

poutnik.jpg

Právě vyšlo sedmé vydání časopisu Poutník s tematikou poděkování za úrodu a spirituality - tentokrát i s mezinárodním rozměrem...

Vyšel svatodušní Poutník

poutnik.jpg

Již šesté číslo časopisu Poutník tematicky určuje jeho vydání o svatodušních svátcích v květnu 2016. V elektronické podobě ho najdete v příloze.