ANKETA a SBÍRKA: Pomozte oživit faru v Chrástu!

DSC03384.JPG

O slavnosti Díkůvzdání první říjnovou neděli 2012 jsme odstartovali anketu o využití nových prostor k setkávání na faře a sbírku "Živé kameny", která má pomoci rekonstrukci sborového domu dokončit.

Do ankety se může zapojit široká veřejnost zodpovězením dvou otázek: Jaký druh aktivit byste na faře uvítali? A o co byste se sami rádi s druhými podělili (např. přípravou nějaké aktivity)? Odpovědi je možné vhodit do schránky vhodit do poštovní schránky na faře, obecním úřadě či knihovně, případně napsat na adresu chrast@evangnet.cz. Uvítáme všechny podněty i nabídky ke spolupráci!

Název sbírky "Živé kameny" inspiroval biblický verš z 1. listu Petrova: „I vy buďte živými kameny, z nichž se staví duchovní dům…“. Její výnos má pomoci dokončit potřebnou rekonstrukci nově vzniklých víceúčelových prostor v přízemí fary a jejich vybavení. Kdokoli se může zastavit na faře třeba s drobným příspěvkem. Jako výraz účasti na společném díle pak může omalovat některý z připravených kamenů a přidat ho k ostatním.

Vzhledem k tomu, že finanční prpstředky určené pro letošní rok jsou již vyčerpány, budeme vděčni i za vyšší příspěvky, které si občané i firmy mohou jako dar církvi odečíst z daní.

Sbírka i anketa potrvá do konce roku.