Evangelíci sbírají pomoc pro lidi ohrožené mrazem

Přesně týden mohou lidé na Plzeňsku přispět do sbírky ošacení a potravin pro lidi bez domova. Pod názvem "Nenechte své srdce zmrznout" k ní veřejnost zvou sbory Českobratrské církve evangelické (ČCE).

Cílem sbírky je získat okamžitou pomoc pro lidi "na ulici", která jim pomůže přežít současné mrazivé počasí. Šatstvo, deky nebo potraviny pak dobrovolníci předají azylovým domům v regionu nebo je přímo roznesou ohroženým na místa jejich pobytu.

Až do středy 15. února mohou lidé přinášet teplé zimní oblečení (kabáty, bundy, rukavice, čepice, teplé ponožky a spodní prádlo), vybavení k noclehu (spacáky, deky) a trvanlivé potraviny (konzervy, instantní polévky, oplatky, čaj a plastové nádobí).

Dary občanů rádi převezmou
- v kostele západního sboru ČCE v Plzni (Němejcova 2 - zastávka trolejbusu 16 "Jižní předměstí") ve všední dny od 9 do 12 a od 15 do 18 hodin.
- na faře ČCE v Rokycanech (Jiráskova 481/II - vedle Komerční banky) denně do 17 hodin
- na faře ČCE v Přešticích (Rebcova 557 - u vlakového a autobusového nádraží) ve všední dny mezi 15. a 17. hodinou a v neděli od 10 do 13 hodin (pouze do 12.2.)
- na faře ČCE v Chrástu (Železniční 477 - naproti mateřské škole) denně.

Plakátek najdete v příloze.

srdce_logo.JPG
AttachmentSize