Ekumenickou bohoslužbu doprovodí sbor De profundis

V neděli 22. ledna 2012 se od 17 hodin v dýšinském kostele uskuteční společná bohoslužba zdejší římskokatolické farnosti a evangelického sboru v Chrástu v rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů.

Týden modliteb za jednotu křesťanů se koná každoročně od  18. do 25. ledna 2012.  Téma toho letošního zní "Všichni budeme proměněni skrze vítězství našeho Pána Ježíše Krista." (srov. 1 K 15,51-58).

Bohoslužbu doprovodí schola dýšinského kostela. Původně avízovaný doporovod pěveckého sboru De profundis se nemůže uskutečnit vzhledem k úrazu jedné ze zpěvaček.

Sbírka, organizovaná ve spolupráci s nadací Divoké husy, bude určena na podporu a rozvoj sociálních služeb dvou diakonií - střediska Nazaret Diakonie a misie Církve českosloveské husitské a Diakonie Českobratrské církve evangelické - střediska Čáslav.

Plakátek najdete v příloze.

kriz_1.jpg
AttachmentSize